środa, 21 lipca 2010
wtorek, 25 maja 2010
sobota, 22 maja 2010
nowy pokoj
hej na pandanda będzie nowy pokoj . wygląda jak plaża. przez pierwsze 2 tygodnie będzie dla elitarnego członkostwa. jezeli to dobry link to se zprawdzcie albo na blogu henryka albo tu całe:
http://www.pandanda.com/images/blog/pandanda_map.jpg widac jeszcze wiecej szarych czesci a wiec moze bedzie jeszcze wiele wiele zeczy.... to ja juz nie mam nico do mowienia pap :D
http://www.pandanda.com/images/blog/pandanda_map.jpg widac jeszcze wiecej szarych czesci a wiec moze bedzie jeszcze wiele wiele zeczy.... to ja juz nie mam nico do mowienia pap :D
środa, 12 maja 2010
wiadomości!
hej teraz wiadomości ze świata. na panfu nie dawno wybudowali NOWE miasteczko . na panfu na północy będzie śnieg z deszczem i deszcz ze śniegiem :) na zachodzie znów wiatry ze śniegiem i śniegi z wiatrami. a na południu tak samo jak na zachodzie a na a na wschodzie tak jak na północy. na pandanda znów nic nowegoo henry rzadko pisze bloga ahh... a na club penguin to wszędzie słonecznie a nie powiem wam co nowego na club penguin bo juz wogule tam nie wchodze ;( a ja tez sie intresóje tamagotchi ;) miałem v5 zgubiło mi sie ( v5 jest do D) a teraz mam v4 (bomba ) mam purimatchi (baletnice) małem uramametchi (mametchi z ogonkiem)wcześniej uratogetchi (futrzaka) i matsuritchi (cesarza) urakutchipatchi (kutchipatchi z guzem) i ten patchi (ośmiornica ) a to ich imiona : ticca ,hugo,happy,mr.ok,elix!,gucio . a teraz mam 6 generacje ! a co myśleliście ze mi tak umierają ?? nie! jeszcze ani razu nie resetowłem a mam je juz od 3 miesiecy ! ale ten tytuł oznacza i tak : i love pandanda (i bym dodał ) & tamagotchi) i ja poprosze tamagotchi tmgc +c od mikołaja . mam nadzieje ze mi przywiezie bo jak byłem mały to coś poprosiłem i on mi wysłał ze tego nie ma ! ale jak mi tamagotchi odmuwi to bede zły bo tylko to jedyne poprosze (bo w 09 tyle prosilem od mikołaja.....) moje tama ma kolor pomarańczowy w gwiazdy niebieska antena w kształcie kółka i niebieskie przyciski jak czciecie obaczyc to wejćcie w :http://i39.tinypic.com/jhv57k.jpg i to pierwsze tylko żę moje ma 4 łańcuchy i takie zielone coś od preloka . ale gdy 1 raz zobaczyłem pandanda i se myślałem : ''nie wiedziałem ze to takie gupie'' a teraz to po pprostu kocham :) a jak chcecie moje chasło tama town v4 to prosze : login dari! hasłó: f812239 66befdc a do v5 z pamieci : hasło : 01084 30200 łoj ale sie rozgadałem czy rozpisałem a bo ja wiem ! ale szkoda ze nie da sie być elitarnym członkiem na pandanda przez sms ale juz prosilem henrego ale nic ! ale na panfu sie da . ale ja mam dziwny login pandanda :pIkAtHu1238 a słownie : małe p duze i male k duze a male t duze h male u jeden dwa trzy osiem . ale nikomu nie dawajcie hasła na swoje najlepsze konto bo miałem 70 item koledze podałem hasło a on mi wykasował wszystkie ;(;(;(;(:( ale i tak mi sie wydaje ze nikt tego nie czyta i tak tylko wydawaniem pisze dla siebie ale moze i czyacie ale nie piszecie komci ?? ale to trudno pisanie to i tak dla mnie przyjemność a chyba juz nad tym siedzie pół godz :)) wow ta krecha juz taka mała ! love my blog ! pa musye isc bo mnie rece bola paŁD oj cos mi klawiatora swiroje i nie moge pisac dwokropek ale ok pa dwokropek D
wtorek, 11 maja 2010
hej
hej wczoraj od zinga mogliśmy dostać jakies no nie wiem jak to nazwać ale wieem ze to wisi na szyji i jest z $. chciałbym jeszcze mieć takie z € . o! i jeszcze a jakby kto nie wiedział 2 ! zeby zrobić € to trzeba kliknąć alt+u . o! i jeszcze odkryłem takie cos ze na pandanda wejdz w miejsce w którym saą drzwi i kliknij Tab. wtedy one ci sie podświetlą i najedz tam myszą UWAGA ale tylko najedź i kliknij enter i twoja panda tam pojdzie . a jak macie pytanie to wysyłajcie pod e mail: darfild@gmail.com i pod nr gg 18308861 odpowiec e meil przyjdzie po max 4 dni a jezeli wiecej to znaczy ze nie wiem o! i jakby kto nie wiedział 3 ! zeby przekręcać meble to gdy klikniesz na niego i sie świeci to klikaj lewą i prawą strzałkę . ale ta notka długa uff ! pa musze iść sie kąpać (mama jest zła o(*v*)o ) to pa pa :D
wtorek, 4 maja 2010
hej
hej jest maj i w kalendarzu pandanda są miliony imprez...... np: w prawie wszystkie piątki ,jutro ,za tydzien jest 5 i wiele innych.... uff ' a wczoraj od zinga dostawalismy jakas taka tapete a jak sie wylogowalem to pisalo ze jest dla memberow a dzisiaj znów mogłem dziwne . a jutro to chyba cos dostaniemy po wlogowaniu , mam nadzieje ze to prawda ,ale to chyba nie beda kapelusze (takie jak w zeszłym roku) ale mam nadzieje ze to bedzie tez fajne . to ja ide pa :D
piątek, 30 kwietnia 2010
zły login
hej no i wiecie jest se to robienie zdjeć. ale wiecie jak sie wpisze login jakiejs pandy ktora nie istnieje to pojawia sie takie jak obok to pa :D
czwartek, 29 kwietnia 2010
XxankietaxX
hej
mam ankiete '' co lubicie dostawać od zinga''
mam ankiete '' co lubicie dostawać od zinga''
- kapelusze,peruki itp
- okulary itp
- koszule,kurtki, itp
- spodnie,sukienki itp
- buty,kapcie, itp
piszcie w komciach pa :D
środa, 28 kwietnia 2010
panda próbna
hej jakby ktoś nie chciał zakładać konta to niech wejdzie na tą:
login:apprentice6 hasło:expert
pa :D
login:apprentice6 hasło:expert
pa :D
a jakby kto nie wiedział...
hej
a jakby kto nie wiedział to żeby zrobić zdjęcie np. pandanda to trzeba kliknąć PrtSc obok f12
a dzisiaj henry zrobił jakieś robienie zdjęć . Głupie to nic nie działa. lepiej właśnie se zrobić zdjęcie tak jak powyzej.
to hej :D
a jakby kto nie wiedział to żeby zrobić zdjęcie np. pandanda to trzeba kliknąć PrtSc obok f12
a dzisiaj henry zrobił jakieś robienie zdjęć . Głupie to nic nie działa. lepiej właśnie se zrobić zdjęcie tak jak powyzej.
to hej :D
wtorek, 27 kwietnia 2010
Co nowego u zinga ?
Hello!
jeszcze wczoraj można było dostać od zinga girlande z ruszającom się gwiazdom. zauważylem w kalendarzu ze 1 maja jest dzień memberów ! Super co nie!
to ja koncze bo dzis zalozylem bloga i tak pisałem bo pisałem pa :D
jeszcze wczoraj można było dostać od zinga girlande z ruszającom się gwiazdom. zauważylem w kalendarzu ze 1 maja jest dzień memberów ! Super co nie!
to ja koncze bo dzis zalozylem bloga i tak pisałem bo pisałem pa :D
Subskrybuj:
Posty (Atom)