środa, 12 maja 2010
wiadomości!
hej teraz wiadomości ze świata. na panfu nie dawno wybudowali NOWE miasteczko . na panfu na północy będzie śnieg z deszczem i deszcz ze śniegiem :) na zachodzie znów wiatry ze śniegiem i śniegi z wiatrami. a na południu tak samo jak na zachodzie a na a na wschodzie tak jak na północy. na pandanda znów nic nowegoo henry rzadko pisze bloga ahh... a na club penguin to wszędzie słonecznie a nie powiem wam co nowego na club penguin bo juz wogule tam nie wchodze ;( a ja tez sie intresóje tamagotchi ;) miałem v5 zgubiło mi sie ( v5 jest do D) a teraz mam v4 (bomba ) mam purimatchi (baletnice) małem uramametchi (mametchi z ogonkiem)wcześniej uratogetchi (futrzaka) i matsuritchi (cesarza) urakutchipatchi (kutchipatchi z guzem) i ten patchi (ośmiornica ) a to ich imiona : ticca ,hugo,happy,mr.ok,elix!,gucio . a teraz mam 6 generacje ! a co myśleliście ze mi tak umierają ?? nie! jeszcze ani razu nie resetowłem a mam je juz od 3 miesiecy ! ale ten tytuł oznacza i tak : i love pandanda (i bym dodał ) & tamagotchi) i ja poprosze tamagotchi tmgc +c od mikołaja . mam nadzieje ze mi przywiezie bo jak byłem mały to coś poprosiłem i on mi wysłał ze tego nie ma ! ale jak mi tamagotchi odmuwi to bede zły bo tylko to jedyne poprosze (bo w 09 tyle prosilem od mikołaja.....) moje tama ma kolor pomarańczowy w gwiazdy niebieska antena w kształcie kółka i niebieskie przyciski jak czciecie obaczyc to wejćcie w :http://i39.tinypic.com/jhv57k.jpg i to pierwsze tylko żę moje ma 4 łańcuchy i takie zielone coś od preloka . ale gdy 1 raz zobaczyłem pandanda i se myślałem : ''nie wiedziałem ze to takie gupie'' a teraz to po pprostu kocham :) a jak chcecie moje chasło tama town v4 to prosze : login dari! hasłó: f812239 66befdc a do v5 z pamieci : hasło : 01084 30200 łoj ale sie rozgadałem czy rozpisałem a bo ja wiem ! ale szkoda ze nie da sie być elitarnym członkiem na pandanda przez sms ale juz prosilem henrego ale nic ! ale na panfu sie da . ale ja mam dziwny login pandanda :pIkAtHu1238 a słownie : małe p duze i male k duze a male t duze h male u jeden dwa trzy osiem . ale nikomu nie dawajcie hasła na swoje najlepsze konto bo miałem 70 item koledze podałem hasło a on mi wykasował wszystkie ;(;(;(;(:( ale i tak mi sie wydaje ze nikt tego nie czyta i tak tylko wydawaniem pisze dla siebie ale moze i czyacie ale nie piszecie komci ?? ale to trudno pisanie to i tak dla mnie przyjemność a chyba juz nad tym siedzie pół godz :)) wow ta krecha juz taka mała ! love my blog ! pa musye isc bo mnie rece bola paŁD oj cos mi klawiatora swiroje i nie moge pisac dwokropek ale ok pa dwokropek D
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz