czwartek, 29 kwietnia 2010

XxankietaxX

hej
mam ankiete '' co lubicie dostawać od zinga''
  1. kapelusze,peruki itp
  2. okulary itp
  3. koszule,kurtki, itp
  4. spodnie,sukienki itp
  5. buty,kapcie, itp

piszcie w komciach pa :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz