skip to main
|
skip to sidebar
czwartek, 29 kwietnia 2010
XxankietaxX
hej
mam ankiete '' co lubicie dostawać od zinga''
kapelusze,peruki itp
okulary itp
koszule,kurtki, itp
spodnie,sukienki itp
buty,kapcie, itp
piszcie w komciach pa :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
I love Pandanda!
Obserwatorzy
Archiwum bloga
▼
2010
(12)
►
lipca
(1)
►
maja
(5)
▼
kwietnia
(6)
zły login
sory! jednak to robienie zdjec dziala...
XxankietaxX
panda próbna
a jakby kto nie wiedział...
Co nowego u zinga ?
O mnie
pIkAtHu1238
Jestem pIkAtHu1238 :)
Wyświetl mój pełny profil
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz