wtorek, 4 maja 2010

hej

hej jest maj i w kalendarzu pandanda są miliony imprez...... np: w prawie wszystkie piątki ,jutro ,za tydzien jest 5 i wiele innych.... uff ' a wczoraj od zinga dostawalismy jakas taka tapete a jak sie wylogowalem to pisalo ze jest dla memberow a dzisiaj znów mogłem dziwne . a jutro to chyba cos dostaniemy po wlogowaniu , mam nadzieje ze to prawda ,ale to chyba nie beda kapelusze (takie jak w zeszłym roku) ale mam nadzieje ze to bedzie tez fajne . to ja ide pa :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz