hej no i wiecie jest se to robienie zdjeć. ale wiecie jak sie wpisze login jakiejs pandy ktora nie istnieje to pojawia sie takie jak obok to pa :D
piątek, 30 kwietnia 2010
czwartek, 29 kwietnia 2010
XxankietaxX
hej
mam ankiete '' co lubicie dostawać od zinga''
mam ankiete '' co lubicie dostawać od zinga''
- kapelusze,peruki itp
- okulary itp
- koszule,kurtki, itp
- spodnie,sukienki itp
- buty,kapcie, itp
piszcie w komciach pa :D
środa, 28 kwietnia 2010
panda próbna
hej jakby ktoś nie chciał zakładać konta to niech wejdzie na tą:
login:apprentice6 hasło:expert
pa :D
login:apprentice6 hasło:expert
pa :D
a jakby kto nie wiedział...
hej
a jakby kto nie wiedział to żeby zrobić zdjęcie np. pandanda to trzeba kliknąć PrtSc obok f12
a dzisiaj henry zrobił jakieś robienie zdjęć . Głupie to nic nie działa. lepiej właśnie se zrobić zdjęcie tak jak powyzej.
to hej :D
a jakby kto nie wiedział to żeby zrobić zdjęcie np. pandanda to trzeba kliknąć PrtSc obok f12
a dzisiaj henry zrobił jakieś robienie zdjęć . Głupie to nic nie działa. lepiej właśnie se zrobić zdjęcie tak jak powyzej.
to hej :D
wtorek, 27 kwietnia 2010
Co nowego u zinga ?
Hello!
jeszcze wczoraj można było dostać od zinga girlande z ruszającom się gwiazdom. zauważylem w kalendarzu ze 1 maja jest dzień memberów ! Super co nie!
to ja koncze bo dzis zalozylem bloga i tak pisałem bo pisałem pa :D
jeszcze wczoraj można było dostać od zinga girlande z ruszającom się gwiazdom. zauważylem w kalendarzu ze 1 maja jest dzień memberów ! Super co nie!
to ja koncze bo dzis zalozylem bloga i tak pisałem bo pisałem pa :D
Subskrybuj:
Posty (Atom)