piątek, 30 kwietnia 2010

zły login

hej no i wiecie jest se to robienie zdjeć. ale wiecie jak sie wpisze login jakiejs pandy ktora nie istnieje to pojawia sie takie jak obok to pa :D

środa, 28 kwietnia 2010

panda próbna

hej jakby ktoś nie chciał zakładać konta to niech wejdzie na tą:
login:apprentice6 hasło:expert
pa :D

a jakby kto nie wiedział...

hej
a jakby kto nie wiedział to żeby zrobić zdjęcie np. pandanda to trzeba kliknąć PrtSc obok f12
a dzisiaj henry zrobił jakieś robienie zdjęć . Głupie to nic nie działa. lepiej właśnie se zrobić zdjęcie tak jak powyzej.
to hej :D

wtorek, 27 kwietnia 2010

Co nowego u zinga ?

Hello!
jeszcze wczoraj można było dostać od zinga girlande z ruszającom się gwiazdom. zauważylem w kalendarzu ze 1 maja jest dzień memberów ! Super co nie!
to ja koncze bo dzis zalozylem bloga i tak pisałem bo pisałem pa :D