wtorek, 27 kwietnia 2010

Co nowego u zinga ?

Hello!
jeszcze wczoraj można było dostać od zinga girlande z ruszającom się gwiazdom. zauważylem w kalendarzu ze 1 maja jest dzień memberów ! Super co nie!
to ja koncze bo dzis zalozylem bloga i tak pisałem bo pisałem pa :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz