środa, 28 kwietnia 2010

a jakby kto nie wiedział...

hej
a jakby kto nie wiedział to żeby zrobić zdjęcie np. pandanda to trzeba kliknąć PrtSc obok f12
a dzisiaj henry zrobił jakieś robienie zdjęć . Głupie to nic nie działa. lepiej właśnie se zrobić zdjęcie tak jak powyzej.
to hej :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz