hej
a jakby kto nie wiedział to żeby zrobić zdjęcie np. pandanda to trzeba kliknąć PrtSc obok f12
a dzisiaj henry zrobił jakieś robienie zdjęć . Głupie to nic nie działa. lepiej właśnie se zrobić zdjęcie tak jak powyzej.
to hej :D
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz