sobota, 22 maja 2010

nowy pokoj

hej na pandanda będzie nowy pokoj . wygląda jak plaża. przez pierwsze 2 tygodnie będzie dla elitarnego członkostwa. jezeli to dobry link to se zprawdzcie albo na blogu henryka albo tu całe:
http://www.pandanda.com/images/blog/pandanda_map.jpg widac jeszcze wiecej szarych czesci a wiec moze bedzie jeszcze wiele wiele zeczy.... to ja juz nie mam nico do mowienia pap :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz