skip to main
|
skip to sidebar
piątek, 30 kwietnia 2010
zły login
hej no i wiecie jest se to robienie zdjeć. ale wiecie jak sie wpisze login jakiejs pandy ktora nie istnieje to pojawia sie takie jak obok to pa :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
I love Pandanda!
Obserwatorzy
Archiwum bloga
▼
2010
(12)
►
lipca
(1)
►
maja
(5)
▼
kwietnia
(6)
zły login
sory! jednak to robienie zdjec dziala...
XxankietaxX
panda próbna
a jakby kto nie wiedział...
Co nowego u zinga ?
O mnie
pIkAtHu1238
Jestem pIkAtHu1238 :)
Wyświetl mój pełny profil
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz