wtorek, 11 maja 2010
hej
hej wczoraj od zinga mogliśmy dostać jakies no nie wiem jak to nazwać ale wieem ze to wisi na szyji i jest z $. chciałbym jeszcze mieć takie z € . o! i jeszcze a jakby kto nie wiedział 2 ! zeby zrobić € to trzeba kliknąć alt+u . o! i jeszcze odkryłem takie cos ze na pandanda wejdz w miejsce w którym saą drzwi i kliknij Tab. wtedy one ci sie podświetlą i najedz tam myszą UWAGA ale tylko najedź i kliknij enter i twoja panda tam pojdzie . a jak macie pytanie to wysyłajcie pod e mail: darfild@gmail.com i pod nr gg 18308861 odpowiec e meil przyjdzie po max 4 dni a jezeli wiecej to znaczy ze nie wiem o! i jakby kto nie wiedział 3 ! zeby przekręcać meble to gdy klikniesz na niego i sie świeci to klikaj lewą i prawą strzałkę . ale ta notka długa uff ! pa musze iść sie kąpać (mama jest zła o(*v*)o ) to pa pa :D
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz